Plisy okienne do okien pionowych

Remont domu zawsze jest sporym wyzwaniem logistycznym i finansowym. Nierzadko zakres pracy i kosztorys przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. Czasami w poszukiwaniu ograniczeń wydatków decydujemy się na wykorzystanie materiałów wątpliwej jakości czy rezygnujemy z wymarzonych rozwiązań technologicznych. Niewiele osób wie, że plisy okienne są zarówno atrakcyjne cenowo, jak i niezwykle funkcjonalne. W wielu przypadkach zostawiają daleko w tyle inne rozwiązania zaciemniające okna.

Plisy na wymiar

Większość z nas posiada w domu wyłącznie okna pionowe. Ten model okien jest wprost stworzony do montażu plis okiennych. Plisowane żaluzje cieszą się nieustającą popularnością od dziesiątków lat. Jest to zasługa wyjątkowej funkcjonalności takich żaluzji. Obecnie mamy do dyspozycji wiele wariantów plis. Możemy zdecydować zarówno o mechanizmie zastosowanym w żaluzjach, jak i o materiale, z którego będą wykonane czy o ich kolorze. Do wyboru mamy plisy wewnętrzne i plisy zewnętrze. W zależności od naszych potrzeb i preferencji możemy zdecydować się na plisy standardowe, jak i te, wykonywane na wymiar.

 

Żaluzje plisowane umożliwiają samodzielną regulację stopnia zaciemnienia pomieszczenia. Są także wyjątkowo łatwe w montażu oraz utrzymaniu w czystości. Jest to niezwykle ważne, gdyż na roletach uwielbia gromadzić się kurz i różnego rodzaju alergeny. Sprawdzą się więc doskonale zarówno w domach z małymi dziećmi, osobami z silną alergią, jak i zwierzętami. Dodają również wnętrzu czy elewacji domu wyjątkowego charakteru i klasy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *