Okna dachowe i rolety harmonijkowe

rolety plisowane

Jeżeli w oknach twojego domu znajdują się rolety harmonijkowe i właśnie wykonałeś remont mieszkania, być może chcesz się dowiedzieć, czy i do okien dachowych występują takie rolety. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – oczywiście że są! Wysokiej jakości rolety harmonijkowe można stosować zarówno w klasycznych oknach ściennych, umieszczonych pionowo, jak i montowanych pod kątem oknach dachowych. W tym drugim przypadku budowa takich rolet nie różni się specjalnie od standardowych.

 

Zamawianie rolet harmonijkowych do okna dachowego

Jeśli posiadasz nietypowe okna dachowe, o rzadkiej konstrukcji lub niestandardowym wymiarze, może się okazać że rolety harmonijkowe muszą być wykonane na zamówienie. Kto się zajmie ich produkcją? Odpowiadają za to specjalistyczne firmy, każdego dnia produkujące rolety innych rodzajów oraz kolorów. Aby złożyć zamówienie i otrzymać roletę, która na pewno będzie pasowała do naszego okna, konieczne będzie spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim trzeba dokonać bardzo dokładnego pomiaru szerokości okna i jego wysokości. Wiele firmy zajmujących się produkcją takich okien, udostępnia szczegółową instrukcję pomiaru. Stosując się do zawartych w niej wytycznych, można uzyskać wiarygodne dane. Na podstawie przesłanych wymiarów, firma wykona dla nas rolety harmonijkowe w takiej ilości, jaka została zamówiona.

 

Dostawa rolet do domu

 

Wiele osób może się obawiać tego, w jaki sposób będzie zorganizowana dostawa rolet harmonijkowych do ich domu. Z uwagi na dość duże wymiary takich rolet, a w szczególności długość, rolety harmonijkowe są wysyłane przy pomocy firm kurierskich. Bezpiecznie zapakowane przesyłki gwarantują to, że roleta nie zostanie uszkodzona poprzez jej wgięcie czy załamanie, widoczne po pełnym rozłożeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *