Maksimum wygody, zero problemów

Aby wyjść naprzeciw potrzebom i wysokim wymaganiom naszych klientów – stworzyliśmy rolety plisowane najnowszej generacji. Wyjątkowo wytrzymałe, praktyczne i ze stylowym designem. Każdy, kto ceni sobie spokój, wygodę i chce chronić swoje życie domowe/prywatne powinien je mieć.
Nagrzane pomieszczenia w sezonie letnim skutecznie pogarsza samopoczucie.

Zbyt bliski kontakt sąsiadów może sprawić, że zapragniemy samotności. Zamawiając plisy, pozbędziesz się w mig takich problemów! Wreszcie będziesz mógł cieszyć się życiem i swobodnie spędzać czas, jak tylko zechcesz.
Zapomnij o nudnym wystroju wnętrz. Z nami możesz zaszaleć. Zrealizujemy każdy motyw, jaki sobie zażyczysz, dzięki temu będziesz miał 100% nad wyglądem swojego domu lub mieszkania. Zadbamy, aby każde zlecenie wykonano starannie i całkowicie według Twojego pomysłu. Masz możliwość wyróżnienia się, pokazania swojej kreatywności za pomocą oryginalnego designu rolet, który będzie współgrał z całością pomieszczenia.

Jeśli nie masz chęci na samodzielne projektowanie – oczywiście proponujemy szeroki wybór kolorów i wzorów w naszym bogatym katalogu.
Rolety plisowane łatwo się czyści, można je moczyć w środkach czyszczących, takich samych, jakich używamy codziennie do prania ubrań. Możesz być pewny, że kolor nie wypłowieje.
Oprócz pięknego wyglądu zapewniamy całkowitą trwałość materiału oraz rzecz jasna gwarancję. Z naszymi produktami w prosty sposób uchronisz się przed słońcem i nagrzanym domem. Sam zdecydujesz, czy ilość światła wpadająca do wewnątrz Ci odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *