Ceń swoją prywatność

 

Plisy okienne coraz częściej wybierane są, jako zasłona okien.

Nie tylko przeszkadzają nam rażące promienie słoneczne zwłaszcza o poranku, gdy chcemy dłużej pospać, ale również wścibscy sąsiedzi, którzy lubią zaglądać nam w okna. Plisy okienne to również wprowadzenie do pomieszczenia powiewu świeżości i nowoczesnego designu. Bogata oferta kolorystyczna tych produktów jedynie jest dodatkowym atutem, gdyż plisy okienne możemy dopasować idealnie pod kolor naszych wnętrz nie odbiegając od planowanego motywu przewodniego.

Jest to znakomity system zaciemnienia okiennego, który zawsze jest niezawodny. Łatwość obsługi jest dodatkowym atutem, ponieważ potrafią je obsługiwać nawet dzieci. Często w ofertach możemy znaleźć podział ze względu na kolor czy materiał a również motyw przewodni. Od bardzo eleganckich plis po te nieco zwariowane pasujące wizualnie do dziecięcego pokoju czy też innego pomieszczenia. Plisy okienne nie są jedynie przeznaczone dla mieszkań czy domów. Idealnie nadają się do hotelów, pensjonatów, biur czy innych podobnych instytucji. W efektywny i funkcjonalny sposób możemy nadać nowego charakteru naszemu wnętrzu, dodając tak naprawdę nutkę świeżości. W przypadku modeli wewnętrznych, które nadają się perfekcyjnie do każdego z typów pomieszczeń możemy wybrać różne aranżacje.

Możemy zastosować się do obecnych trendów lub kierować się własną inicjatywą i stworzyć coś oryginalnego. Bardzo modne stało się zastosowanie dwóch odmiennych barw plis w jednym oknie, lecz wielu z nas pewnie wybrałoby jeden kolor. Plisy okienne tworzone są z wysokiej, jakości trwałych materiałów, które są bardzo wytrzymałe. Dodatkowym sposobem na radzenie sobie z nadmiarem słońca są wbudowane systemy regulacji poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Dzięki temu, że sami możemy regulować przepływ światła słonecznego do naszego wnętrza jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią ilość naświetlenia skierowanego do naszego pokoju. W zależności od tego, co robimy możemy ją zmieniać poprzez przekręcenie małego mechanizmu w prowadnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *